0414 312 28 12 - 0542 390 58 83 alsuturizm@gmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

ALSÜ Turizm  seyahat acentası 2018  yılından  bu yana Turizm Bakanlığı’nın A Grubu işletme belgesi ile TÜRSAB’a bağlı olarak; gerek yabancı turistler, gerekse yerli turistler açısından kültür turizminin öncüsü olma yolunda çalışmalarına devam ediyor.

BİZ KİMİZ ?

Alsu turizm yeni hizmet anlayışıyla Sanlıurfanın yeni yüzü , 2000 yılından bu yana, prefosyonel anlaşıyla 17 yıllık tecrübeden sonra kendi ofisimizi acmış bulunmaktayız. Profesyonel ekibiyle turizm sektöründe hizmet vermektedir. Mezopotamya uygarlığı'nın en eski şehri Şanlıufa'da tarihi, kültürel ve arkeolojik mirasın tanıtılmasında öncü bir rol üstlenen Alsu  Turizm; Rent A car, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satışı, yurtiçi ve yurt dışı tur organizasyonları, Kongre, fuar ve seminer organizasyon hizmetleriyle geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir. Alsu  Turizm sorumlu turizm anlayışı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eder.Bizim için önce misafir sonra müşterimizsiniz!

Neler Yapıyoruz / Turizm

Turizm; TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) A grubu ve. Uçak bileti, tur organizasyonu, otel rezervasyonu ve araç kiralama Alsu  turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır. İç hatlarda; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Onurair, Atlasjet ve  dış hatlarda ise Lufthansa, British Airways, United, Air France, Swiss Air, Malezya Airways, Golf Air, Emirates başta olmak üzere 100'e yakın havayolu firmasının bilet satış temsilciliğini yürütmektedir. Online sistem ile tüm havayollarına bağlı firmamız müşterilerine en uygun uçuş ve fiyat alternatiflerini sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz / Araç Kiralama

Araç kiralama; 2017-2018 model araçlardan oluşan ortalama iki yaşındaki genç araç filomuz ile günlük ve aylık oto kiralama (1 ay ile 3 ay arası), şoförlü servis, transferler ve VIP hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini amaç edinmiş firmamız profesyonel ve tecrübeli personel kadrosu ile hizmet vermektedir. Misafirimizin  beklenti ve istekleri göz önüne alınarak alternatif seçenekler sunulmaktadır.